Menü
ENGLISH

Haberler

TOTAL'de Maximum Kart iş birliğiyle 40 TL MaxiPuan kampanyası

Türkiye’nin lider akaryakıt markalarından TOTAL İstasyonları, İş Bankası ile yeni bir iş birliğine imza atıyor. Maximum Kart sahiplerine TOTAL İstasyonlarında yapılacak akaryakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere düzenlenen kampanya harcarken kazandırma fırsatı sunuyor.

TOTAL İstasyonları ve İş Bankası iş birliğiyle gerçekleşen kampanya, 1 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında sadece İş Bankası Maximum anlaşmalı üye işyeri Total istasyonlarında geçerli olacak. Kampanya kapsamında, Maximum anlaşmalı TOTAL İstasyonlarından Maximum Kart ile farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dördüncü 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişi, Maximum üye işyeri TOTAL istasyonlarında geçerli 40 TL MaxiPuan kazandırıyor. 

40 TL MaxiPuan Kampanyası’na Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç kredi kartı, Pati kart (Maximum özellikli) İş Bankası bankamatik kart sahipleri katılabilecek. Kazanılan MaxiPuanlar, 29 Kasım 2021 tarihine kadar kampanyaya dahil olan Maximum anlaşmalı TOTAL İstasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Maximum kart sahipleri, Maximum Mobil’de yer alan kampanya sayfasından veya İş Bankası’nda kayıtlı numaralarıyla “TOTAL” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 4402’ye SMS göndererek katılım sağlayabiliyor.

Kampanya koşulları ve detaylı bilgiye www.totalistasyonlari.com.tr web sitesi, TOTAL İstasyonları mobil uygulaması, www.maximum.com.tr ve Maximum Mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilir.

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL İstasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.