Menü
ENGLISH

Haberler

Novelis Küresel Tedarikçi Ödülünü Almatis Kazandı

Seçkin tedarikçilerin; kalite, teslimat, inovasyon ve sürdürülebilirlik alanlarında ödüllendirildiği Novelis ödülleri sahiplerini buldu.

Alümina bazlı ürünler ve çözümler üreten Almatis, önde gelen sürdürülebilir alüminyum çözümleri sağlayıcısı, alüminyum haddeleme ve geri dönüşümde dünya lideri Novelis’e sağladığı ürünler ve hizmetler için Küresel Tedarikçi Ödülü’ne layık görüldü.

Almatis Ticaret Direktörü Barbara Steuler, “Novelis tarafından Küresel Tedarikçi Ödülü için seçilmekten büyük onur duyuyoruz. Almatis olarak; kaliteli ürünler, birinci sınıf hizmet ve teknik destek yoluyla müşterilerimizi desteklemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Novelis ile iş birliği yapmaktan memnunuz ve devamını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Novelis Küresel Tedarikçi Ödülleri, sürdürülebilir yeniliği teşvik eden ve tedarik zinciri esnekliğini destekleyen kaliteli performans ve olağanüstü iş ortaklığı için şirketleri ödüllendiriyor. Ödül sahipleri, kalite, teslimat, sürdürülebilirlik ve inovasyon performanslarının yanı sıra “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon” anketinin sonuçlarına göre değerlendiriliyor. Gümüş, Altın ve Alüminyum kategorilerinde kalite performanslarından dolayı 25 şirket ödüllendirildi.

Novelis Satın Alma Genel Müdür Yardımcısı Roxana Molina, “Novelis'in seçkin tedarikçileri, alüminyumu müşterilerimiz için yenilikçi, sürdürülebilir çözümlere dönüştürmemizi mümkün kılıyor. Sürdürülebilir başarı için kaliteli ürün ve hizmetleri sağlayan tedarikçilerimizi ödüllendirmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Her Novelis Küresel Tedarikçi Ödülü sahibi, kalite ve hizmetin parlayan bir örneğidir ve onlara hak ettikleri bu ödülü vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.