Menü
ENGLISH

Haberler

OYAK 58’inci Yılını Kutluyor

Köklü geçmişiyle, tamamlayıcı mesleki emeklilik fonlarının ülkemizdeki en başarılı örneği olan OYAK 58’inci yılını kutluyor.

Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle; OYAK Yönetim Kurulu Başkanı (E) Tümgeneral Mehmet Taş, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem, Genel Kurulu Üyeleri, Yönetim ve Denetleme Kurulları Üyeleri, OYAK Üst Yönetimi ve çalışanları gelenekselleşen Anıtkabir ziyaretini gerçekleştirdi. Aslanlı Yol’dan başlayarak, ATATÜRK’ün mozalesine çelenk konulması ve saygı duruşu ile devam eden ziyaret Yönetim Kurulu Başkanı (E) Tümgeneral Mehmet Taş’ın anı defterini imzalamasıyla sona erdi.

58'inci kuruluş yıl dönümüyle ilgili duygularını paylaşan Yönetim Kurulu Başkanı (E) Tümgeneral Mehmet Taş, anı defterinde şunları paylaştı:

“Aziz Atam,  

Türkiye’nin tek ve başarılı özel tamamlayıcı mesleki emeklilik fonu Ordu Yardımlaşma Kurumumuzun 58’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle huzurunda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının tasarrufları ile kurulan OYAK; güçlü kurumsal yapısı ile 58 yıldır üyelerine sunduğu ek sosyal hizmetlere ve Türk ekonomisine yaptığı katkılara kararlılık ve sorumluluk anlayışı içinde özenle devam etmektedir.

Tüm üyelerimiz, yöneticilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte Ordu Yardımlaşma Kurumunu güvenle gelecek kuşaklara taşımak için “Köklü Geçmiş, Güçlü Gelecek” düsturumuz doğrultusunda, çalışmalarımıza aynı kararlılıkla devam edeceğimizi huzurunda yinelerken, aziz hatıran ve bıraktığın değerler önünde saygı ve minnetle eğiliriz.

Ruhun şad olsun.”