Menü
ENGLISH

Haberler x

Ordu Yardımlaşma Kurumu 61 Yaşında…

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının emeklilik yaşamındaki refahına katkı sağlamak üzere kurulmuş OYAK bugün 61 Yaşında…

Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle; OYAK Yönetim Kurulu Başkanı (E) Tümgeneral Mehmet TAŞ, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM, Genel Kurul, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Üyeleri, OYAK Üst Yönetimi ve çalışanlar ile Anıtkabir ziyareti gerçekleştirildi.

Pandemi koşulları sebebi ile bu yıl Anıtkabir törenine kısıtlı sayıda katılım gerçekleşirken; Aslanlı Yol’dan başlayan, ATATÜRK’ün mozolesine çelenk konulması ve saygı duruşu ile devam eden tören, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı (E) Tümgeneral Mehmet TAŞ’ın Anıtkabir Şeref Defteri’ni imzalamasıyla sona erdi.


OYAK Yönetim Kurulu Başkanı (E) Tümgeneral Mehmet TAŞ, Anıtkabir Şeref Defteri’ne şunları yazdı:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Aziz ATATÜRK,

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının tasarruflarıyla kurulan Ordu Yardımlaşma Kurumunun 61’inci kuruluş yıl dönümü maksadıyla huzurunuzda bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ülkemizin en başarılı tamamlayıcı mesleki emeklilik fonu olan OYAK, üyelerine karşı sorumluluklarının bilincinde ülkemiz ekonomisine yarattığı katma değer ile azim, kararlılık ve sorumluluk anlayışı içinde çalışmalarına özenle devam etmektedir.

Üyelerimizin emeklilik yaşamında refahına odaklanarak, üstün bir hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı artırarak devam edeceğimizi yinelerken, aziz hatıran önünde saygı ve minnetle eğiliyoruz.

Ruhun şad olsun.”