Menü
ENGLISH

OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.

OYAK Pazarlama, Tesis Yönetimi Hizmetleri, Turizm ve Organizasyon Hizmetleri ile Teknoloji Hizmetleri sektörlerinde her geçen gün büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.
OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
OYAK Pazarlama, Tesis Yönetimi Hizmetleri, Turizm ve Organizasyon Hizmetleri ile Teknoloji Hizmetleri sektörlerinde her geçen gün büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

1998 yılında kurulan OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş., çatısı altında yer alan Tesis Yönetimi Hizmetleri, Turizm ve Organizasyon Hizmetleri ile Teknoloji Hizmetleri sektörlerinde müşterilerinin memnuniyetini temel hedef alarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tesis Yönetimi Hizmetleri; Türkiye’nin her noktasına ulaşan hizmet ağı ve sektöründe lider olma prensibi ile geniş bir hizmet yelpazesinde müşterilerine endüstriyel teknik bakım ve onarım, hijyen, bahçe bakım, catering ve servis hizmetleri vermektedir. Yenilikçi, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin ihtiyacı olan hizmetleri entegre tesis yönetimi çatısı altında bir bütün olarak sunmaktadır.

Turizm Organizasyon Hizmetleri; kurumların markalaştırılması, en iyi şekilde temsil edilmesi, motivasyon ve verimin arttırılmasına yönelik düzenlenen toplantı, seminer, etkinlik, konferans ve lansmanları organize etmekte, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde ulaşım, transfer, konaklama hizmetleri sunmaktadır. Geçmiş tecrübelerinden yararlanan, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunan profesyonel ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Teknoloji Hizmetleri; bilgi teknolojileri sektörünün değişimlerini uygulayan, fark yaratan ve bilinen bir çözüm ekibi olma vizyonu ile müşterilerine bilişim teknolojisi danışmanlığı, sistem geliştirme ve entegratörlük hizmetleri sunmaktadır.  Dünyada ve Türkiye`de alanında lider teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcı şirketler ile stratejik iş ortaklıkları geliştirmekte, müşteri odaklı hizmet yaklaşımını ileri teknoloji yatırımları, uzman personeli ve iş ortakları ile desteklemektedir.

oypa2
KURULUŞ TARİHİ
1998
OYAK GRUBUNUN İŞTIRAK TARİHİ
1998
OYAK GRUBUNUN PAYI
%100
FAALİYET KONUSU
Tesis Yönetimi, Turizm-Organizasyon, ve Teknolojik Hizmetler
ADRES
Büyükdere Caddesi Beytem Plaza No:20 Kat: 2-3 Şişli 34363 İSTANBUL
İNTERNET ADRESİ
TELEFON
+90 (212) 705 94 00
FAKS
+90 (212) 245 94 00
Hizmet Grup Şirketleri